Komentāri: Kāpēc neņem vērā antivielu testu, ja pārslimots Covid-19?

18.06.2021. Inga Paparde
 
SSidlu
Principā antivielu tests būtu jātaisa pirms vakcinēšanās. Kā piemērs deputāta Kaimiņa gadījums, kurš sūdzējās, ka pēc potes juties sliktāk nekā slimojot ar kovidu. Respektīvi organisms reaģēja atbilstoši, ka viņam to antivielu tāpat pietiek. Par cik te visu laiku borē, ka pozitīvs kovid tests bez simptomiem arī liecina par slimību, tad protams netestētie tāpat var gadīties pārslimojuši vieglā formā bez vizītes pie ārsta. Lai gan dubults neplīst, tad ar medikamentiem ir tieši pretēji - pārdozēšana nekad nav vēlama.
18.jūnijs, 21:23 Atbildēt
OOskars
Nopitni? Ak dievs elementari! veiciet petijumu ar cilvekiem kuri ir parslimojusi covid 19 viegla forma, vai nezinu]ot pašiem... Novērojiet antivielu kritumu vai kapumu pa mēnešie, un luk gatavs! tad zinās cik ilgi un cik stabilas ir antivielas pec vieglas aprslimošanas! un ir vel 1000 citi veidi kato noskaidrot un analizet, bet tas nav izdevīgi valdībai!
19.jūnijs, 18:27 Atbildēt
AAstrida
Man arī antivielas pēc februārī pārslimota COVID pēc diviem negatīviem testiem ar nedēļas starpību. Sertifikāts, protams, nepienākas. Nezinu, ko darīt. Vakcinēties, vai nē?
8.septembris, 17:59 Atbildēt