Komentāri: Sociālās aprūpes centros nomira 5,4% no inficētajiem ar Covid

10.06.2021. Imants Vīksne
 
PPirktspēja
Ne vairāk. kā parasti. "Normas robežās".
10.jūnijs, 6:07 Atbildēt
jjaraksta otradi
ka no mirušajiem 5,4% bija ar vīrusa (kautkada) klatbutni.
10.jūnijs, 8:26 Atbildēt
DDauņeksterminators
Esiet uzmanīgi, tuvojas kārtējais pansionātu terorizēšanas vilnis! Visādiem sensāciju kāriem tipiņiem un birokrātiskā planktona nespējniekiem nu atkal būs iespēja spoži mirdzēt.
10.jūnijs, 9:00 Atbildēt
iilona
vai tad pansionati nebiji vieni no pirmajiwm ko nopoteja...
10.jūnijs, 10:03 Atbildēt
MMIKELSONS
Ja jau tie cilveki nevienam nevajadzigi ,tad rezultats ir tads-ka ir.Atalgojums darbiniekiem nozelojams- .Ko var vairak veleties?Kapseta ir turpat-pa logu redzama,tagad nomiruso vieta bus atkal citi-nevajadzigie un "sakas viss no gala"...kas te ko rakstit?
10.jūnijs, 7:15 Atbildēt
JJumu
Mirst tur inficētie, mirst arī neinficētie, jo vecumdienās cilvēkiem daudz visdažādu kaišu un neviens viņus neārstē. Kamēr cilvēku mājās pieskata kaut kas, liek iedzert zāles, tā viņš vēl velk savu dzīvīti, kā tiek pansionātā tā bez zālēm ar kājām pa priekšu uz citiem medību laukiem.
10.jūnijs, 8:23 Atbildēt
MMIKELSONS
Diemzel,pret vecumu medicina jeb arstnieciba ir bezspeciga.,nav gan dzirdets ,ka kads butu izarstets....Pansionata jeb aprupes iestade nomirst -tapec ,ka nomirst jeb saprot,ka jegas jau nav-"vilkt dzivi"...
12.jūnijs, 10:46 Atbildēt
SSkumji
Kāpēc neminēja ,ka daudzi nomira pēc vakcīnu devas ,un pieraksta ka no covid ,nepieciešams pārliecināties no kā tad īsti ir nomiruši ,vai taisīja pārbaudes kas nomira no vakcīnām ?Tur jau tà lieta ka neviens nepārbauda .
10.jūnijs, 7:37 Atbildēt
IIvars
Vispār jau nepārbauda, ja ir bijis COVID, tad nāves iemesls cits nedrīkst būt. Toties, kad nomira no potes, jātaisa n-tās pārbaudes vai tiešām pote pie vainas :D
10.jūnijs, 11:04 Atbildēt
vvcvcvcvcvcv
kur dati par mirušiem pirms kovida par 3 gadiem? tie bija lielāki
10.jūnijs, 7:51 Atbildēt
nneziņā
Latvijā neviens no vakcīnu blaknēm nemirst,jauns cilvēks nomirst,un izrādās ,tuviniekiem par lielu brīnumu,ka šis ir bijis nedziedināmi slims
10.jūnijs, 7:56 Atbildēt
VVispār
Līdz šim zinàju, ka visi reiz mirsim. Kur nu vēl cilvèki, kas pàrsnieguši 80, 90 gadu vecumu. Bez covida nemaz nezinàtu, ka 90 un vairāk gadus sasniegušo ir tik daudz. Vienkārši nomira no vecuma.
10.jūnijs, 8:01 Atbildēt
VVamandieniņ
Es ari biju pārsteigta, ka LV tik daudz deviņdesmitgadnieku! Un tagad esmu pārsteigta par to, ka miris tāds procents, pēc mediju šausmu zinām bija sajūta, ka visi pansionāti vairāk vai mazāk izmirusi, interesanti vel būtu šo aizgājēju vecumu uzzināt. Un tādēļ berniem tiek atņemtas tiesības uz izglītibu, pieaugušajiem uz darbu, un demokrātiskas pamatbrīvības!
10.jūnijs, 8:48 Atbildēt
vviedoklis
mira līdz pat 50% no iemitniekiem,oficiālais % ir piekrāsots un piemelots,lai eiropā labāk izskatītos.
10.jūnijs, 8:11 Atbildēt
vviedoklim
nemuldi un nemelo - pats arī neesi miris?
10.jūnijs, 9:11 Atbildēt
KKāmītis
Pirms kovid cilvēki tur dzīvoja mūžīgi?
Cik potēto nomira? Come on, informāciju studijā!
10.jūnijs, 8:28 Atbildēt
OOpaps
Tiešām pansionātos ir cilvēki, kuri ir veci un slimi. Un izrādās, ka tikai 5, 4 procenti no inficētajiem ir nomiruši. Patiesībā tas ir ļoti maz. Taču valsts ekonomika ir sagrauta par cik procentiem? Attālinātā mācīšanās par cik procentiem ir samazinājusi izglītības kvalitāti? Par cik procentiem ir pieaudzis valsts parāds, kas būs jāatdod darbaspējīgajiem un cik gadu desmitus?!
10.jūnijs, 9:10 Atbildēt
OOpapiņ
Da viss ir pofig, mūsu labajiem valsts nodevējiem interesē - ka tik atskaitīties naudas devējiem un godīgi saņemt savus 30 tugrikus!))
10.jūnijs, 9:14 Atbildēt
DDonna
Ak, kādas šausmas! Kā uzdrošinājās nomirt aprūpes centrā? Tur taču jādzīvo mūžīgi. Kāpēc valstsvīri, un arī sabiedrība kopumā liekuļo. Vai tad nav saprotams, ka pansionātā cilvēks ierodas sagaidīt nāvi, kura ir visiem neizbēgama. Aprūpes centrs nav nekāda atpūtas vieta. Vecs cilvēks tur nonāk pārsvarā pret savu gribu un pret savu gribu arī dzīvo.
Bet pie mums - covid sākumā, kad nomira 99 gadus veca kundzīte, veselības uzraugi szcēla tādu vētru: sak, kā tas varēja gadīties, ka šī kundzīte nomira un viņai analīzes uzrādīja slaveno kovid!
Un tad publicē "šausmīgos" mirušo ciparus.
Lūdzu, publicējiet datus par pēdējiem 3 - 5 gadiem, un pa slimību kategorijām , un proporcionāli iemītnieku skaitam. / neaizmirstot, ka pansionātos gultas vietas visu laiku rotē, tāpat kā slimnīcā/.
Ja valsts tīšām sagroza un interpretē datus, lai iebiedētu tautu, rezultātā tauta neticēs nekam, ko vaksts vara apgalvos.
10.jūnijs, 8:32 Atbildēt
PPravietisnejaukais
Donna, Tu nemeklē loģiku tur, kur loģikas nav.
Pansionāts ir Dieva dāvana pēc būtības un nevajag šaubīties, ka Sātans uzbruka un uzbruks visiem Dieva institūtiem.
Cilvēki savā lepnībā grib kontrolēt arī to, ko nevar kontrolēt un nāve ir viena no šīm lietām.

Atliek tikai izteikt līdzjūtību pansionātu vadītājiem.
10.jūnijs, 9:05 Atbildēt
JJā protams
Lai Dievs pasargā Latviju un visus no ļaunā!
10.jūnijs, 9:16 Atbildēt
TTutū
Liekulība un mūsu valsts vara ir nesaraujams jēdziens.Un tu kā vēlētājs parastais esi absolūta nulle un bezspēcīgs, jo ar to monstru nevar cīnīties.Lai pasargātu mūsu "vecīšus"( tos, kuri nevienam nevajadzīgi sabāzti pansionātos, kur ir pat savi kapi, jo arī apbedīt piederīgie negrasās), sagraujam ekonomiku, cilvēku dzīves,bērnu izglītību un psihi.Cilvēki kā jebkura dzīva būtne ir mirstīgi, un katram savs laiks.Ir samaksāta nesamērīgi augsta cena , lai varbūt daži tūkstoši vecu ļaužu eksistētu kādus mēnešus vai varbūt gadu ilgāk .Es līdz šim domāju, ka man ir diezgan stabila nervu sistēma, bet ar katru dienu fiziski jūtu, kā apkārt notiekošais to grauj.Stresa līmenis ir milzīgs.Bet nevienu jau te neinteresē nodokļus maksājoša ,strādājoša cilvēka vai bērna stress. Prioritāte ir pansionātos pamesto cilvēciņu iespējami ilgāka uzturēšana veģetatīvā stāvoklī.
10.jūnijs, 10:28 Atbildēt
VVentilis
Tutū, pansionātos cilvēki nonāk dažādi. Ir cilvēki vientuļnieki, kas paši vēlas būt apkopoti, ir cilvēki, ar kuru slimību piederīgie, lai kā viņi savējo mīlētu, paši saviem spēkiem nespēj tikt galā. Bet Latvijas sabiedrībā, kas izslavēta ar savu netoleranci, ir tikai viens - sitošs viedoklis : pansionātos atrodas tikai nevienam nevajadzīgi cilvēki! Ārprāts, kāda domu gaita! Vismaz tiem, kas kaut ko raksta, jāieslēdz smadzenes plašāk!
10.jūnijs, 11:45 Atbildēt
eemigrante
Jā, un vienmēr gaudojošie mediķi, kas, tavu brīnumu, dabūja vienreiz savas maiņas arī nostrādāt, nevarēja "strādāt" 4 maiņas pēc kārtas, kā bija ieraduši.
Starp citu, lielākā daļa veco cilvēku inficējās tieši slimnīcās. Nonāk ar vienu problēmu, izraksta ar covidu un pēc tam slima visa ģimene un ciemats. No slimnīcām arī ievazāja covidu pansionātos.
10.jūnijs, 11:34 Atbildēt
DDonnai
1) aprupes centra nevienu pret vina gribu ievietot nevar. Otrkārt, tur ir nodoršinata apkope cilvekiem, kurus tuvinieki majas fiziski nespej apkopt (guļošie, ratiņkreslos utt.) Jus gribat, lai kopā ar smagi slimo nomirst ari vina tuvinieki ?? Bet citada ziņa Jums piekritu. Un labi, ka ir tādi centri, vinus vajadzetu vairāk, ja zinam, kadas kvalitates un par kādām naudām medicina mums ir
10.jūnijs, 12:33 Atbildēt
MMIKELSONS
Donna,tas notiek visas valstis,lielie kur pieaugusie berni ieliek savus vecakus aprupe jo pasi ari ir novecojusi un aprupe vecam cilvekam nav nekada izprieca,tur,iestade cilveki nomirst un sie te-pieaugusie berni sak taisit troksni-ka tada ta?Mamma bija vesela ,tikai neka nesaprata utt un tika ievietota aprupe un tur ops! nomirst un vainigi ir visi-darbinieki ar sudigam algam,kuri strada vel kaut kur,!,aprupes vadiba ,kura "noslep galus udeni"un valdiba ,kurai viss ir pie vienas vietas un kas tad ir noticis? Vecs cilveks aprupes nama -nomiris ,nu ,logisks iznakums un vel-pa logu redzami kapi.Nekur nav jatransporte.
Ja kadam nepatik,var uzlabot pasauli ,bet ta tas notiek.
12.jūnijs, 10:56 Atbildēt
mmurgs
aprūpes centros visu laiku mirst, jo tur ir veci un slimi cilvēki! tur ir vientuļie un tādi, no kuru aprūpes ir atteikušies tuvākie!
10.jūnijs, 9:12 Atbildēt
JJgy
Un grupas sezonā mirst mazāk>?
10.jūnijs, 9:17 Atbildēt
eeksperts
Tikko Kariņš teica, ka jādara viss, lai aprūpes namos vairāk tautas vakcinētos. Nu arī seko darbības- tiek iesētas bailes. Visi mirušie pielīdzināti Civid mirušajiem, kaut pansionātos ir regulāra mirstība. Neviena pasaules vakcīna tik ļoti nav uzspiesta kā šī. Kāpēc par DABĪGĀS imunitātes nostiprināšanu neviens nerunā?
10.jūnijs, 10:01 Atbildēt
GGarlaicīgi
Labāk uzrakstiet cik nomira pēc ''vakcīnām'' !
10.jūnijs, 10:26 Atbildēt
eemigrante
Ta nu atraduši par ko brīnīties un šausmināties. Visos laikos sērgas visstraujāk ir izplatījušās kazarmās, slimnīcās un nabagmājās. Tā notika arī šai epidēmijā. Un ntika visā pasaulē. Un notiks arī nākamajās. Kur kopā daudz vecu un slimu, tur mazākais vīrusiņš ir kā dzirkstele sausā zālē.
10.jūnijs, 11:32 Atbildēt
BBeta
Nekas nav tik plakans kā mums grib parādīt.
1/ jāsalīdzina mirstība pansionātos par pēdējiem 10 gadiem
2/ jāsalīdzina mirstība pa vecuma grupām
3/ jāsalīdzina mirstības % starp apšpircētajiem un nešpicētajiem
4/ jānoskaidro, vai ir bijušas pamatslimības un kādā stadijā.

Vajag dažādus datus, lai varētu izvirzīt hipotēzi, ka nošpiricēšana pagarina dzīvi pansionāta iemītniekiem.
10.jūnijs, 11:59 Atbildēt
nnaivā
5,4 %- t.i. no 100 saslimušajiem ar civid nomira 5 ( jeb precīzāk- no 200 slimajiem nomira 11)- tas tiešām ir tik ārkārtīgi nenormāli daudz ??? vēl ņemot vērā klientu vecumu un hronisko slimību buķeti ? Par ko tieši ir cepiens ?
10.jūnijs, 12:13 Atbildēt
VVaimandieniņ
Aizvien vairāk skaidrs, ka visa šī afēra bija, lai nospiestu tautu uz ceļiem un verdzībā uz mūžīgiem laikiem. Parādus Latvijai nekad vairs neatmaksāt, diez vai ilgi spēs kredītprocentus vilkt. Un tad b valdībai būs vienlaga, kas notiek, kas mirst, kas aizmūk, viņi savus miljonus būs sagrābusies un sauļosies siltāks zemēs.
10.jūnijs, 12:18 Atbildēt
RRaksta autoram
Loti stulbs un tendenciozs raksts. Riebigi- leta, rupja provokācija.
10.jūnijs, 12:35 Atbildēt
ccvcvcvcvcvcv
kur statistika par pēdējiem 5 gadiem
10.jūnijs, 13:27 Atbildēt
MMIKELSONS
ko darisi ar statistiku?
12.jūnijs, 11:00 Atbildēt
GGENOCĪDAM NĒ
okultistu-pedofīlu uzpirktiue ārsti noslepkavoja ar 4 kārtrīgu, nepareizu zāļu devu vai ar gaisa pumpjiem!!!
10.jūnijs, 13:46 Atbildēt