Komentāri: Referendums. Atbilde ģimenes jēdziena pārrakstītājiem

21.07.2021. Imants Vīksne
 
RRama
Es par . Un tikai tā .
21.jūlijs, 9:12 Atbildēt
RRama rama
Kāpēc Latvijā ar Saeimas lēmumu referendumu padarīja neiespējamu? Kāpēc? Vai ne tāpēc, la visādi mogoli, kā Satversmes tiesa satversmi varētu staipīt pēc savās sakropļotās iergribas un novirzēm? Vai ne tāpēc, lai tautai nebūtu nekādu tiesību ietekmēt nedz tautsaimbniecisko dzīvi nedz politisko dzīvi Latvijā. Vai ne tāpēc, lai mēs Latvijā dzīvotu kā sasmirdušā un aizaugušā pīļu dīķī, kur mūs izmantojot, bagātie kļūst vēl bagātāki, bet nabadzīgākie vēl nabadzīgāki. Vai Satversmes tiesas galvenais un aktuālākais uzdevums nebūtu atgriezt tautai Referendumu? Un nevis izkalpoties LGBTQ sektu agresijai un novirzēm
22.jūlijs, 9:44 Atbildēt
NNaivulis
Vai tauta Referendumā izlēma, ka tai Referendums nav vajadzīgs? Vai tie bija mafiozie varneši, kuriem tautas referendums nebija vajadzīgs?
22.jūlijs, 10:01 Atbildēt
DDabu ar likumiem nevar mainīt.
Sokrats
21.jūlijs, 9:21 Atbildēt
LLatviešu burti
Neviens vēl nav noskaidrojis, vai homoseksuālisms ir vai nav daba. Tas vēl jāpierāda! Pagaidām viss sliecas uz to, ka tā ir tikai mode, vai iedoma, vai izlaidība.
21.jūlijs, 10:37 Atbildēt
PPravietisnejaukais
Latviešu burti, izrādot "neizpratni" jautājumā par homoseksuālismu, cilvēki apliecina, ka viņi Dievu uzskata par apšaubāmu informācijas avotu, jeb vienkārši - ka DIEVS MELO.
Zini, es neesmu saticis nevienu padomju poļitruku, kurš atklāti nosauktu Dievu par meli.
Padomā par šo... ! Nekā personīga.
21.jūlijs, 12:01 Atbildēt
PPensis
Vispār jau poļitruki baznīcās glabāja minerālmēslus utt. utt. Kāda vispār bija jēga ar viņiem runāt par dievu. Tas bija pat bīstami.
21.jūlijs, 15:17 Atbildēt
PPravietisnejaukais
Pensi, ja Tu ievērotu, ka "Dievs" jāraksta ar lielo burtu, tad ievērotu arī to, ka poļitruki ir cilvēki un cilvēki ir ļoti dažādi... .
22.jūlijs, 10:02 Atbildēt
PPareizi
Un vēl pareizāk...
22.jūlijs, 3:01 Atbildēt
KKņazs Pederastovskis
LGBT lopiena
21.jūlijs, 9:22 Atbildēt
MMarcis
man nepārtraukti niez dibens
21.jūlijs, 9:24 Atbildēt
tto Marcis
Gaidi praidu, atbrauks SPECIĀLISTI - izlaizīs, izkasīs un izbakstīs! Tomēr var gadīties, ka tu nemaz neesi pediņš, vienkārši tev ir piemetušies spalīši ...
21.jūlijs, 10:59 Atbildēt
KKārumnieks
Es arī ļooti gaidu orgijas un praidu ..
21.jūlijs, 16:15 Atbildēt
LLai tas notiek Dievam par slavu
Āmen.
21.jūlijs, 9:26 Atbildēt
PPret mazākuma fašismu
Paldies šiem normālajiem cilvēkiem!
21.jūlijs, 9:28 Atbildēt
nnevis atpar bet patiesi par
Paldies! Viss notiksies!
21.jūlijs, 9:30 Atbildēt
EEduards
Kam un kādēļ tiek nodoti iekšējās drošības varas groži valstī ? Vai ne personai , kura ir šīs pašas iekšējās drošības grāvēja valstī, caur savu homoseksuālo pārliecību, par viendzimuma attiecību legalizāciju un šo pāru, bērnu adoptācijas iespēju. Izmanto savu amata stāvokli praidu organizācijas atbalstam. Ne bez Golubevas ziņas notiek homoseksuālā kulta popularizēšana, caur masu mēdijiem, kuri šīs izvirtības samazgas pludina tautas masās, tiek uzspiestas sabiedrībai un nenobriedušai jaunatnei. Iestājās ar seksuālās izvirtības uzskatiem pret sabiedrību kopumā. No minētajiem apsvērumiem, no profesionālās atbilstības amatā šī persona ar saviem netradicionāliem uzskatiem ir apšaubāmas iekšējās drošības garants.
21.jūlijs, 9:51 Atbildēt
PPaldies labiem cilvēkiem
Paldies jums! Paldies par darbu, kuru darāt tautas labā. Mēs to neaizmirsīsim. Mēs jūs visus cildināsim! ... Paldies, ka stājāties ļaunumam pretī, ... jo ļaunumam ir vajadzīga tikai viena vienīgā lieta, - lai labi cilvēki neko nedarītu. Paldies jums! Imant, paldies par rakstu!
21.jūlijs, 10:13 Atbildēt
ssolon
100% atbalsts! Gan jau, ka pie varas esošā prettautiskā antidemokrātiskā SISTĒMA meklēs iespēju atteikt vākt parakstus par referenduma ierosināšanu bet ticu, ka mēs spēsim aizsargāt ģimenes jēdzienu pat ja būs nepieciešams iesaistīt ES tiesas!
21.jūlijs, 10:32 Atbildēt
LLatviešu burti
Latvieši jau paši padarīja referenduma iespēju par neiespēju.
Tagad pašiem jākož pirkstos!
21.jūlijs, 10:39 Atbildēt
CCitādie burti
Latvieši paši? Tātad Broņa no Pušmucovas aizgāja uz Saeimu, uzsita kulaku galdā un pateica: "Mūms lātviešiem nekāda te rēferenduma nevajag!" Vai tā latviešu mietpilsoņi? Vai tomēr bija pavisam savādāk. Miljonāru Lobiji iesniedza likumprojektu un iztapīgā 9. saeima nobalsoja.
22.jūlijs, 9:53 Atbildēt
AAhā
Tas tiesa.
21.jūlijs, 10:44 Atbildēt
MMēmais
Te jāatceras perversais veidojums "manabalss.lv"; nez`, kas šos sponsorē?
22.jūlijs, 3:06 Atbildēt
HHe He
Re kā, nabadziņiem Gruzijā sanāca:
nra.lv/pasaule/35156..sti-atcel-praidu.htm
Visa p!darēšana sajuka...ai jai, jai jai....šitāda nelaime...
21.jūlijs, 10:45 Atbildēt
aabc
tā ir,homofobi no pederastu biedrībām drusku pierāvās.
21.jūlijs, 16:00 Atbildēt
HHihi
Jā ! Bet asv uzlika gruzijai sankcijas .....
21.jūlijs, 16:16 Atbildēt
PProblēmas sakne
ir tajā, ka tautai jālūdz atļauja ierēdniecībai,šajā gadījumā CVK, īstenot savas pašnoteikšanās tiesības. Tiesības pateikt "STOP!" pederastu dejošanai pa galdu kā pelēm, kad kaķis nav mājās.
21.jūlijs, 10:54 Atbildēt
yyes
Ir normāli un ir nenormāli jeb kropļi. Tas ir fakts
21.jūlijs, 10:58 Atbildēt
MMedicīna
Homoseksualitāte ir ārstējama, īpaši sievietēm.Vīriešus par tādiem padara izvirtuši ietekmīgi bagātnieki vai mākslinieki izmantojot jaunos puišus.Tā bija PSRS, tā bija Grieķijā un visur, kur valda nauda.
21.jūlijs, 11:08 Atbildēt
MMobingsrītāvakarā
Šo defektu smadzenēs var iedzīt arī ar brutālu pedagoģiju. Ja sevišķi pacenšas.
21.jūlijs, 12:03 Atbildēt
AAnsis
Atbalstu, un tā domā arī visi cilvēki man apkārt.
21.jūlijs, 11:24 Atbildēt
LLatviešu burti
Satversmes 110. panta jaunā redakcija tiešām jau ir skaidrāk saprotama - kas tad ir ģimene. Patreiz esošajā redakcijā tas vispār nav pateikts. Kas ir laulība - ir pateikts, bet kas ir ģimene - nekā. To jau Osipova arī izmantoja. Un vispār - pareizi izdarīja, jo, agri vai vēlu tas būtu uzpeldējis.
21.jūlijs, 11:38 Atbildēt
LLatviešu burti
Paturpinot.
Tikai nu - izmainīt šo redakciju gan būs visai grūti..... Pirmkārt, tam būs daudz pretinieku, otrkārt, paši latvieši jau apgrūtināja referendumu sarīkošanu, treškārt, tam pretī būs pamatīgs Eiropas ( tās Laienas) bļāviens - jo viņi uzskata, ka par tādām lietām nevar būt nekādi ne referendumi, ne vairākumi!
21.jūlijs, 11:42 Atbildēt
ppaklau
Tu sorosītu kangarus uzskati par latviešiem! Tādi tavi burti?
21.jūlijs, 12:59 Atbildēt
FFalts
Katram praidistam pa sapuvuši olai.
21.jūlijs, 12:05 Atbildēt
PPofigs
To tik viņi gaida, lai būtu par ko bļaut. Labākais ir - pilnīga neievērošana
22.jūlijs, 3:11 Atbildēt
EEduards
Homoseksuālo praidu organizētājiem! Ne katrai tautai, ne katrai sabiedrībai, ne katrai ģimenei, ne bērnu vecākiem, ir pieņemama homoseksuālās izvirtības demonstrācija, kuru piekopj LGBTq, caur praidiem. Šīs seksuālās orģijas aizskar ļoti lielu sabiedrības daļu, kura nekad nesamierināsies ar homoseksuālisma ideoloģiju un iestāsies pret to. Jo sevišķi tas skar nenobriedušo jaunatni, kur praidiem ir atvēlēta šo pusaudžu vervēšanas loma. Neizaiciniet tautas masas, kurām nav cieņas un nebūs pret jums, kā arī jeb kāda daļa gar jūsu guļamistabas homoseksuālām izpriecām. Jā Ungārijai! Jā Polijai ! Nē Baltic praidam!
21.jūlijs, 13:19 Atbildēt
PPiekrītu pilnībā
Labais
22.jūlijs, 3:12 Atbildēt
aaaa
Satrauc ES agresivitāte LGBT lietās.
Tolerance šiem esot baiga vērtība. Bet kārtībai ES ir vērtība? Tam lai katrs un viss būtu savā vietā ES ir vērtība? ES tā aizrāvusies ar savu toleranci ka vairs nav nozīmes ne tam kas tu esi, ne kur tu esi, ne tam ko tu runā, ne tam ko tu muldi. Tolerance no sīkas pielaides kļuvusi par bezgalīgu izļurkāšanu. LGBT uzdotās, nesamērīgi lielās un plašās tolerances dēļ Eiropa tiek ļurkāta līdz pašiem pamatiem, un pat tie (kristietība) tiek ļurkāta ārā. Laiks Eiropai ne tikai bļaustīties par vērtībām bet gan saprast kur vēl kādas ir vai kur no vērtības palikusi tikai tukša skaņa.
Savādāk, nudien jau ir manāmi apnicis kopā draudzīgi ļurkāties un ļurkāt.
21.jūlijs, 14:21 Atbildēt
TTas ir tā
Eiropai ir vēl cita palama - "Gejropa"
22.jūlijs, 3:15 Atbildēt
PPravietisnejaukais
Dieva Vārds, apustuļa Pāvila vēstule Efezas draudzei, 6. Nodaļa:
10 Beidzot - topiet stipri savā Kungā un Viņa varenajā spēkā.
11 Bruņojieties ar visiem Dieva ieročiem, lai jūs varētu pretī stāties velna viltībām.
12 Jo ne pret miesu un asinīm (ne pret cilvēkiem, lai kādi viņi arī nebūtu) mums jācīnās, bet pret valdībām un varām, šīs tumsības pasaules valdniekiem un pret ļaunajiem gariem pasaules telpā.

PS. Secinājums - JA cilvēki paļausies uz Dievu, tad Dievs cilvēkus pasargās.
Paliek jautājums - CIK stipri cilvēki paļaujas uz Dievu?
Kā jums šķiet?
22.jūlijs, 10:01 Atbildēt