Komentāri: Vai kūtrajā vakcinācijā vainojams zemais Latvijas IKP?

26.07.2021. Ilze Šteinfelde
 
PPensis
Spriežot pēc cipariem partijām uzticējās partiju biedri un viņu radinieki. Nu 'varbūt kāds kaimiņš no blakus esošā osobņaka.
26.jūlijs, 6:33 Atbildēt
FFedja
Spriežot pēc cipariem Latvijā daudz okupantu, duraku un krievnacistu.
26.jūlijs, 8:06 Atbildēt
FFedja
Pilns ar latnacistiem pastalplukatam
26.jūlijs, 8:38 Atbildēt
PPilns ar latnacistiem pastalpluk
Durak, brauc uz savu utaino Rašku! Neraksti citu vārdā!
26.jūlijs, 10:38 Atbildēt
UUZMANĪBU
Mīļā NRA. Tevi atkal pievemj. Tas pats kadrs, kas parakstījās par desotņiku, tagad parakstās par fedju un krievu vietā lamā latviešus. Tā ir šī psiha vai troļļu fermas parastā darbības forma un tā uzkāra Dienas portālu. Šeit, kā redzat, pašlaik komentēt nav iespējams.
26.jūlijs, 8:48 Atbildēt
OObjektīvais
Jā, šīs de Soto/Fedja/Kartupelis bez smadzenēm fermas uzdevums, rakstot visādus idiotismus un naida komentārus ir degradēt un gala rezultātā arī slēgt nra. komentārus.
Jo cilvēki komentāros masveidā atklāti pauž nepatiku pret patreizējo Latvijas valdību un tās politiku.
26.jūlijs, 9:09 Atbildēt
LLatvietis
Ja, te ieradies un nogruntējies uz pastāvīgu dzīvi, tad tavs pienākums ir cienīt pamatiedzīvotājus un varu. Dzīvot svešā zemē ar naidu, diez kas nav. Nožēlojami, kaut arī Rodjina tepat aiz robežas.
26.jūlijs, 10:55 Atbildēt
DDesa
Kâdi pupi ..
26.jūlijs, 19:39 Atbildēt
LLabiBūs
Pa lielam rudenī viss būs atkal no jauna un vakcinācija tikai daļeji palīdz.
26.jūlijs, 6:41 Atbildēt
JJumu
Cilvēku neuzticību jebkuriem šāda veida pasākumiem rada tukšā muldēšana masu medijos un stulbie ne ar ko neizskaidrojamie lēmumi.
26.jūlijs, 6:42 Atbildēt
FFedja
Kā ieskaidrot durakam lēmumu? Ja nu ar dūri...
26.jūlijs, 8:08 Atbildēt
RRiska grupa
nuuu .man ir 3 magistra grādi, nevakcinējusies, izslimojusi, bez sertifikāta. Atbildu- vakcinēšos, bet šobrīd man neviens nesniedz 2 atbildes:
1. Nav info par vakcīnām, nāves gadījumiem, blaknēm (tādas ir);
2. Manā gadījumā sertifikāts nav izsniegts, vajadzētu 1 vakcīnu, bet asins analīzes noteiktās IGg antivielas ar secinājumu, ka tādu antivielu daudzumu iegūst vakcinējoties vai izslimojot, neder, jo neiebāzu puļķi degunā, tatad jāņem 2 vakcīnas, kas ir - savas antivielas+ nostiprināšana un kas būs 2 vakcīna- slimības saasinātājs?
Esmu jautājusi VM, klusums.
Neesmu pret vakcināciju, bet neesmu stulba, lai ar sevi ļautu kādam manipulēt.
26.jūlijs, 8:48 Atbildēt
AAndrejs L
Esmu jautājusi VM, klusums. *** Un ko Jūs gribējāt dzirdēt? Taisnību par sevi? Ka tomēr esat stulba?
26.jūlijs, 9:16 Atbildēt
FFedja
Katrs latnacists dūri pelnījis
26.jūlijs, 8:38 Atbildēt
OOligofrēnstautiskais
Prezidents jums paskaidroja, ka tās tautas, kuras nevakcinējas nav racionāli domājošas.
Bet prezidents nepaskaidroja, ka aitu bara uzvedība ir cieši sakarīga ar aitu gana darbību. Jo dumjāki gani - jo dumjākas aitas!
26.jūlijs, 8:48 Atbildēt
CCorbie
Man kka vienalga, ka kaads mani par mulki uzskata... Pa manam tas saucas - neveiksmiiga manipulaacija... Domaaja, izplaus ka tikai glupie nepoteejas un visi metiisies pieraadiit ka nav glupi vai vispaar sakauneesies un taapat metisies poteeties.
26.jūlijs, 6:45 Atbildēt
AAnna
Tur vainīgi katastrofāli zemie valdības un prezidenta reitingi !
26.jūlijs, 6:50 Atbildēt
FFedja
Tā ir, ja paraugās uz Raškas pusi-visi sapotēti, pat pats cars Putins un Peskovs. Skaudība uz reti skoloto tautu.
26.jūlijs, 7:34 Atbildēt
FFedja
Mums mūsu gastarbaiteri arī sapoteti, žīds ar jeņķi
26.jūlijs, 8:39 Atbildēt
SSpogulis nemelo
Vainojami ir meli , milzigā vadoņu alkatiba apgūstot milijardus , dubultstandarti ,dubultmorāle , vienas apsolutas patiesibas sludināšana cenzētos masu mēdijos , tiek uzdoti tikai viena veida pareizie jautājumi , netiek veidotas diskusijas starp vakcinetiem prapesoriem un preteju viedokļu un uzskatu pārstāvjiem ,nu ,protams ,nepārtraukti draudi , biedēsana tai pašā laika neko nedarot lai pasargatu Latvijas iedzīvotajus no jaunu kovidu ievazāšanas no visas pasaules malu nalām ...ja kāds grib redzet vainigos ,tad lai valdnieki pieiet pie spoguļa un taja viņi ieraudzīs vainigos .
26.jūlijs, 7:04 Atbildēt
ddvi plus divi ir cik
Njā , bet neviens jau nezina ka ar tiem pašiem valdniekam arī manipulē. Un valdnieki nezina ka par to tiks bargi sodīti, jo pakļaujas manipulatoram. Viņi visi domā ļoti grēcīgā īstemiņā. Bet tāds ir Dieva plāns, vieniem jāpiedzīvo savu uber idiotisko ilūziju apogeju, otriem šeit jāmainās, jāsagatavojas nonākt labākā pasaulē, kur nav šādu atkarīgo valdnieku, kur nav grēka, arī pašos. Bet to tikai var izdarīt ciešā simbiozē ar Radītāju Dievu un caur viņa Dēlu. Pašreizējie notikumi un "visvareno" plāni , ļaus topošajām paaudzēm nocirst saknē šādu iespēju. tas tāpēc ka dievs to visu akcepēs lai visi par izpausties uz brītiņu, tāteikt katrs parādīs savu iekšējo būtību un sātans, velns lucifers-viss ļaunais zina savu galu, tāpēc vēlas pazudināt pēc iespējas vairāk dvēseļu. Dievs to sauktu par automātisko šķirošanu, tikai ar lielu iespēju katram izdarīt savu izvēli līdz pēdējam elpas vilcienam. Pa lielam ejam uz globālo kontroli, sātana izpildījumā. Par to jau sen tika rakstīts Dzīvības Grāmatā. Bet pēcāk katrs saņems savu algu...
26.jūlijs, 9:45 Atbildēt
BBancenīte
Jā, ja man būtu augstkolas diploms, 5000 alga, muiža un normāli politiķi es vakcinētos.Goda vārds!Nu vismaz kaut viens no nosauktā....Bet mums nav politiķu un tapēc ir viszemākās algas, vismazāk izglītotu cilvēku un viszemākā vakcinēšanās.Loģiski?Loģiski!
26.jūlijs, 7:10 Atbildēt
FFedja
Un vispār, krievvalodīgo vidū valda nabadzība, bads un bezcerība-pidec- šie saka.
26.jūlijs, 7:39 Atbildēt
FFedja
Tāpēc pie šiem nabadzīgajiem krieviem strādā plukata latvieši, tiem vēl švakak
26.jūlijs, 8:40 Atbildēt
dde Soto
interesanti, ka muusu IKP uz iedziivotaaju ir gandriiz divreiz lielaaks, nekā rašņā - pasaules deriigajiem izraktenjiem un augliigaam zemeem bagaataakajaa valstii. Turklaat ar visvisgudraako Vadoni priekshgalaa ! [ smiin ]
26.jūlijs, 7:31 Atbildēt
aaSD
tā pat būs trešais vilnis, kā jau katru gadu ar gripu un ne šogad ne nākamgad mēs nesasniegsim tos 80% vakcinēto, laiks domāt par citām metodēm
26.jūlijs, 7:35 Atbildēt
PPareizi
Policija jau ir pasutijusi lielu daudzumu šaujamo , gāzes granātu ,rokudzelžu ....
26.jūlijs, 10:31 Atbildēt
UUra tovarišķi
dzirdēju patrizāņ latgales mežos arī iepirkuši no ru pāris vagonus visādus dzelžus, tālu tiksim
26.jūlijs, 10:57 Atbildēt
SSila
Sestdien ltv 1 ziņās bija reportāža par deputātu vakcināciju. Izrādās ne visi saeimā vēlas vakcinēties. Saeima varēs strādāt attālināti, kamēr aizgūtnēm mediji ar tautas kalpiem priekšgalā aizgūtnēm apspriež skolotāju un mediķu izglītības līmeni sakarā ar nevēlēšanos vakcinēties. Zirgam jāsmejas
26.jūlijs, 7:37 Atbildēt
ppar ārstēšanu
Kā te pareizi teica, vainojama ir neskolotā tauta, tumšie ļautiņi, kas klausās tenkās un zināšanas dabū tad, kad kāda "zinoša" kaut ko sastāsta. Paši izsķirties nevar, un viss. Jo valdība slikta. Ja redz būtu laba, tad gan skrietu vakcinēties, bet tā...
26.jūlijs, 7:44 Atbildēt
IIdiokrātija
Ja tev ieskolos ka esi daunis, ar to arī leposies? Pašreiz ASV - Ņujorka uz to viss iet. Cilvēki tevi skolo, kuriem piemīt ļoti spēcīgs cilvēciskais faktors un kuri mīl grēkot utt. Sistēmā kurā skolojas visa "progresīvā" pasaule ir sen nopirkta un atsevišķi cilvēku lobēta kuri ir atkarīgi no ellīgas tumsas. Pat atmetot šo faktu, ja neredzi kopsakarības tad esi tups un akls sistēmas upuris. Visa zinātne ir kļuvusi par korumpētu un interešu lobija pasākumu. Pačukstēt tev kam ir vislielākā interese? Tavas sistēmas izglītībā atmiekšķētās smadzenes to nesagremos. Bet protams, zināšanas un izglītība ir nepieciešamas visiem, tikai ne deliģētas sātana izpildījumā . Mēs te visi peramies it ka uz šīs zemes taisāmies dzīvot mūžīgi bet neapzināmies vienu faktu ka jau nākamajā potenciāli jebkura mirklī varam non akt cita realitātē kur nav nekā no tava pašreizējā cepiena. Bet pavisam citas reālijas kuras pakārtosies un būs virzības vektors tavām prioritātēm un pieredzei šeit. Šīs vakcīnas ir nelabu cilvēku radītas, kuri neatbild par to sekām bet kuriem galva ir ļoti šizofrēnikas vīzijas par planētu zeme. Tāds arguments tevi nespēj uzrunāt?
26.jūlijs, 8:54 Atbildēt
AAndrejs L
Nu re: vēl viens rakstīt neprotošs "gudrais" !
26.jūlijs, 9:19 Atbildēt
IIdiokrātija
Nevis neprotošs bet saturam pievērš lielāku uzmanību neka gramatikai un teksata redakcijai vienkārši nav laika.. bet mūsdienās jau iepakojums nosaka cik vērtīgs ir saturs, vai ne? Neaizmirsti ka te disertācijas neraksta bet pārsvarā spamo. Tā teikt notiek info karš. Ļaunie ar gaišajiem klapējas. Tu pat nesaproti kuriem piederi, toties rakstīt gramatiski korekti tev ir laika.
26.jūlijs, 9:52 Atbildēt
ZZemais izglītības līmenis
Plandēmiķiem galīgi oža pazudusi muldēt šādas frāzes. Tikai domājošs un padziļināti analizēt spējīgs cilvēks neuzķersies uz sātaniskās sistēmas manipulācijām bet saskatīs problēmu saknē. Un galvenā problēma ko var redzēt ar neapbruņotu aci , atmetot visus slēptos faktus ir vispasaules švakcinācija, lai tur vai kas, ar mobingu un koučingu ar visām patiesībām un nepatiesībām, ar draudiem un meliem ar baiļu kultu kas agrāk skaitījās noziegums no valdības puses utt , utjp. Ejiet ellēvar savām švakcīnām - gripas un covid. Ja Dievs vēlēsies tad pametīsim šo pasauli, ja nē tad pārdzīvosim jūs visus . Neviens te mūžīgi nedzīvos un katrs pats izlems kas viņa veselībai un dvēselei labāks. Daudzi jau šodien nedzīvos .
www.worldlifeexpecta..e-world-death-totals
deathmeters.info/
www.worldlifeexpecta..ankings-total-deaths
worldbirthsanddeaths.com/

iebāzies savu covid sev labi dziļi...
26.jūlijs, 7:49 Atbildēt
KKociņš
Neviens neapšauba vakcinācijas nepieciešamību,bet apšauba kovids vakcīnas zemo efektivitāti un kvalitāti.
26.jūlijs, 7:55 Atbildēt
nnu re
nu, re, sazvērestības teorija=ezitērika-čekas 'cionas' murgi
26.jūlijs, 8:18 Atbildēt
aastotā hromosoma
Vakcīnu nepieciešamību neviens tiešām neapšauba. Bet ņemot vērā kādi cilvēki pasaulē vēlas dominēt un saplānojuši murgus cilvēcei un kuriem pieder visas švakcīnu farm. rūpnīcas, es viņiem pat neuzticētu savu krāniņu paturēt, kur nu vel kādu vielu sevī ielaist no to vellu rokām.
26.jūlijs, 8:27 Atbildēt
ZZariņš
Es ticu tikai sputņikam ! Kad būs sputņiks ?
26.jūlijs, 8:53 Atbildēt
NNoderīgais idiots
sputniks ir no tā paša spaiņa un Putins ir globālajā tēmā - plānā, tagad tikai uzdevums ir visus sarīdīt par jebkuru tēmu, lai vieglāk manipulēt un valdīt.
26.jūlijs, 9:30 Atbildēt
xxxx
bingo. Tikko Pneumo vakcīnu veicu. Bez šaubīšanās, jo zinu, ka kvalitatīva un pārbaudīta.
Nu, piedodiet, ka man ir smadzenes un es spēju domāt pati.
26.jūlijs, 8:55 Atbildēt
BBingo
ar to arī apsveicu, tiksimies šeit pēc gadiem pieciem, ja tiksimies.
26.jūlijs, 10:55 Atbildēt
OOtomārs
100% piekrītu kociņam. Ir bažas, ka tieši kovid vakcīna var nebūt laba. Tā ir 3 izmēģinājumu stadijā,kad tiek testēta uz plašām tautas masām. Pirms kovid vakcīnas neveiksmīga 100% bija HIV vakcīna, un apšaubāma efektivitāte pret papilomas vīrusu. Nebija īsti labi rādītāji-rezultātā vairākos gadījumos vēzis, neauglība. Kāpēc lai cilvēki uzticētos nepārbaudītām vakcīnām. Kas grib, lai iesaistās, bet, kas nevēlas riskēt, nogaida. Nevajag cilvēkus lamāt par tumsoņām.
26.jūlijs, 9:03 Atbildēt
vviesis
Lasīju interesantu faktu- kā zināms, Coron vīrusi ir vesela saime. 2002.-2003.gadā izcēlās epidēmija, kuru izraisīja iepriekšējais Coron vīruss. Jau tad tika uzsākti darbi pie vakcinācijas izveides, taču šīs vakcīnas neapstiprināja, jo tika konstatētas pārāk daudzas negatīvas blaknes....... Un vēl viena interesanta zinātnieku atziņa- par vakcīnu drošumu un efektivitāti precīzi varēs sākt runāt pēc 2-3 gadu lietošanas......
26.jūlijs, 9:42 Atbildēt
kkauns
zemais intelekts...un to jau diplomi neceļ
26.jūlijs, 8:17 Atbildēt
vvisi zin
lidojošie šķīvīši arī būs
26.jūlijs, 8:19 Atbildēt
IIdiokrātija
Ja piekrītu, ja mani nāks švakcinēt piespiedu kārtā, visus šķīvīšus ielidināšu sejā...
26.jūlijs, 8:30 Atbildēt
ppar ārstēšanu
Sarunā lieto svešvārdus, kā "annallizēt", un "annalizēt padziļināti", un to dara cilvēki, kuri raksta "toilete"! Analīze tas nav svešvārds, tam ir nozīme, jo norāda uz noteiktu procesu, nevis izdaiļo pamatskolnieka "gudrību". Labi, nepotējieties, guliet slimnīcās pie aparātiem, ja būs lieki. Ja nebūs, guliet tāpat.
26.jūlijs, 8:20 Atbildēt
EEdis
Jauna IM ministre te kautko vavuloja par naida runam,naida izplatisanu?Tev tiesam vajadzetu pieverst uzmanibu.Noveli citiem cilvekiem mirt mokas?Tikai tapec,ka nav tadi,ka tev gribas?Nu,nu...Skaties,ka tik pasam nesanak slimnicas koridora pagulet.
26.jūlijs, 8:35 Atbildēt
aastotā hromosoma
argumentu nav bet diareja tev čūkai ir, man pietika ar pēdējo difterijas un stingumkrampju poti no kurienes knapi esmu attapies, velies man vēl vienu sūdu iešļicēt kura strādā kā krievu rulete īstermiņā un un perspektīva vispār nav skaidra un par to neviens neparakstās?! Kurs atbildēs ja masvedā panesīsies smagas autoimūnās saslimšanas visai cilvēcei? tu gudriniek? No covid mirst , bet pārāk maz lai riskētu ar visiem ilgtermiņā! iemācies rēķināt ! tu nepazīsti nevienu kurš nomiris pēc šīs eksperimentālās šļirces, Latvijā ttādu ir vismaz 30 par ko panorama nestāsta. Pastudē profesor VAERS (CDC) statistiku! Un daudzas citas... vai arī tu esi viens no plandēmiķiem kurš karinās makaronus , lai tikai visi šļircējas par katru cenu?! iemācies loģiski domāt , vai tā nav tavas sistēmas prioritāte, kurā tu abiniek defilē!?
26.jūlijs, 8:39 Atbildēt
vvisi zin
un arī IKP tādēļ zems, kalpi vieni nekad neko nav spējušui saražot, saimniekus izveda, psrs..........tur ražošanas gandrīz nemaz nav, tikai nafta gāze
26.jūlijs, 8:21 Atbildēt
kkauns
nav pūļa imunittes ir populācijas, sabiedrības, kolektīvā...pūlis ir tas, kas nevakcinājas
26.jūlijs, 8:24 Atbildēt
FFedja
Nevakcinējas djerevņa-Bolderaj, Saļpils, Stučka, Pļavņiki, Maskačka, Dvinska.
26.jūlijs, 8:32 Atbildēt
FFedja
Latnacisti tik gaudo un žēlojas, nožēlojama tautiņa
26.jūlijs, 8:42 Atbildēt
KKociņš
Līdz cikiem tev šodien jāraksta valdības propogandas komenti.Varbūt vakarā aizejam ieraut?
26.jūlijs, 8:39 Atbildēt
RRERERE
Pats saprati ko sacepi? Pūļa imunitāti arī ir tad kad nevakcinējas un visi pārslimo dabīgā ceļā ar dabīgo atlasi, kā no jebkuras slimības. Beti ir opcija vakcinēties lai ārstētu paranoju vai cerētu uz vakcīnas labo iedarbību , par kuru neviens neparakstās izņemot pats izmēģinājuma trusītis.
27.jūlijs, 11:13 Atbildēt
lloģiski
pēc pirktspējas paritātes,uz 1 iedzīvotāju,latvijas ikp, ir trīsreiz mazāks kā Krievijā.
26.jūlijs, 8:48 Atbildēt
PPilnīgi piekrītu
itsevišķi vitenpiskā un tambovā
26.jūlijs, 8:56 Atbildēt
AAnniņa
vainīga neuzticēšanās dubultpilsoņa valdībai/
26.jūlijs, 8:51 Atbildēt
PParlamentārais negadijums
Varbut ,lai glābtu Latvijas tautu no iznicibas siem dubultpilsoņiem vajadzetu atkāpties ? Kā tur ir lieli latviešu tautas mīlētaji , vēl jo vairāk ,neviens latvijas vēletajs nav par jums balsojis !
26.jūlijs, 8:58 Atbildēt
UUPS
Precīzāk, viņu saimniekiem.
26.jūlijs, 10:51 Atbildēt