Komentāri: Ušakovs sapņo par krievu valodu Eiroparlamentā

15.09.2021. Imants Vīksne
 
YYANKY GO HOME arī no LV
uz Briseli aizbēgušais Rīgas eksmērs Nils Ušakovs
■■■■■■■■■■■
Ušakovs uz Briseli devās pēc tam, kad Latvijas tiedībsargājošās iestādes viņam bija veikušas divas NELIKUMĪGAS kratīšanas, kurās pilnīgi nekas netika atrasts, plus Ušakovam bija apsūdzības zagšanā un naudas izsaimniekošanā.
Bet pēc gada ilgas pārbaudas KNAB nāca ar slēdzienu, ka Ušakovs nav nozadzis ne tik cik melns aiz naga - ka viņš ir NELIKUMĪGI stlaists no sava amata un ir tajā atjaunojams.
(šo faktu skatīt arhīvā)
Mums visiem ir pilnīgi skaidrs, ka izrēķināšanās ar Ušakovu notika tikai tāpēc, ka viņš ir krievs.
Bet par krievu valodu - tā ir sestā būtiskākā Eiropā un Krievija ir trešā ietekmīgākā valsts pasaulē tāpēc būtu tikai nornāli ja arī ES tai tiktu ierādīta attiecīga vieta.
Vakar, 5:44 Atbildēt
UUn vēl būtiska informācija
....visiem Latvijas iedzīvotājiem.
Ja uz ielas ir kāds NATO formā, tad tūlīt bēdziet ... it īpaši sievietes ar maziem bērniem ... jo ja jūs nebēgsiet, bet turpināsiet savu ierasto, nodomāto ceļu ... tad jūs tūlīt tiksiet nolamāti par Kremļa aģentiem....kuri mēģina izprovocēt NATO okupantus ....kuriem te nekādi likumi nav rakstīti ... viņi te drīkst apdzērušies piekaut vietējos iedzīvotājus un totālā dzēruma pakāpē braukāt ar automašīnām un kropļot cilvēkus, viņi te drīkst pārdevējām caur skatlogiem demonstrēt savus dzimumorgānus, viņi drīkst Lienes ielas rajonā lēkāt pa automašīnu jumtiem, viņi drīkst čurāt uz Brīvības pieminekļa kad vien viņiem tas ienāk prātā ...
Jo viņi ir mūsu ....nu varbūt ne tautas ... precīzāk izsakoties tautai Latvijā ne tuvu nav tādas vēlmes ... viņi ir sabiedrotie mūsu varas zagļiem, afēristiem, prostitūtām un idiotiem
Vakar, 5:47 Atbildēt
SSmīns
Ņils slēpjas aiz eu-geju mugurām, bet laptyas novilkt nevar:)))
Vakar, 13:37 Atbildēt
AAtrdse
Beigsi murgot?
Vakar, 13:23 Atbildēt
SSkolnieciņš
Nevelti partijai ''Saskaņa'' 2014. gadā bija noslēgts draudzības līgums ar diktatora Vladimira Putina partiju ''Vienotā Krievija''. Visi partijas ''Saskaņa'' biedri ir Maskavas Kremļa ietekmes aģenti. Partija ''Saskaņa'' ir prokremliska partija, kas apdraud latviešu tautas ilgtspējīgu attīstību, kā arī partija ‘’Saskaņa’’ apdraud Latvijas Republikas suverenitāti, teritoriālo nedalāmību un ekonomisko labklājību. Kā var balsot par partiju, kas pielūdz totalitārismu un lielkrievu šovinismu? Partija ‘’Saskaņa’’ ir fašistu perēklis, kurā mīt krievnacisti.
Ar cieņu pret demokrātiju, Skolnieciņš
Vakar, 8:43 Atbildēt
VVitālijs
skolnieciņ, ja gribi uzturet konstruktīvo dialogu - nevajag strādāt "Copy-paste". Vajag izteikt SAVAS DOMAS !
Vakar, 9:04 Atbildēt
FFaktiski
Debatēt ar debīlu gopņiku ir grūts darbs un nav arī tam jēgas!
Vakar, 9:16 Atbildēt
SSkolnieciņš
Esmu pieradis, ka mani zākā gan nra.lv komentāru sadaļā, gan la.lv komentāru sadaļā. Man ir vienalga, ko par mani domā. Es izplatu savu viedokli un tas ir arī viss.
Ar cieņu, Skolnieciņš
Vakar, 9:09 Atbildēt
VValids
Paldies Tev, ka mēģini aiztāvēt latviešu intereses šajā troļlu pereklī! Man vienmēr ir licies dīvaini, kā laikrakstos ar vārdiem "Latvijas" un "Neatkarīgā" nosaukumos, lielāka daļa komentētāji ir pretlatviski elementi, kas alksts pēc PSRS.
Vakar, 14:37 Atbildēt
YYANKY GO HOME arī no LV
Bija tāds G-8.
Tad tajā bija arī Krievija.
Bet to 2014 gadā izslēdza.
Un ...
Palika it kā G-7 .... bet tikai itkā ....
Jo REALITĀTĒ šis G-7 šo gadu laikā tā arī nav pieņēmis NEVIENU būtisku lēmumu.
Jo ....
Kā izrādās bez Krievijas to nevar.
Bet toreiz...
Nu tajā 2014 gadā arī bija sapnis ....
Par to, ka tas G-7 būs dižens un varens.
Tagad ...šogad ... Krievija jau vairākkārt !!!!!! ir aicināta tur atgriezties.
Bet Putins nesteidzas to darīt.
Un Krievija atkal tiek lamāta - jo Putins redz tagad blokējot visus aktuālos jautājumus pasaulē .... :)))))
Tāpēc, der saprast ...ka ja ko dari ...pirmāk padomā par sekām.
Vakar, 6:00 Atbildēt
KKarliks
Tu labāk paprasi savam putinam kāpēc tik bagātā valstī kurai ir vislielākās dabas resursu bagātības, ir 2reiz zemāka vidējā pensija, alga un minimālā alga kā pie mums kam nav ne naftas ne gāzes. Un kāpēc vispār neviena valsts kas ar Krieviju uztur ciešus kontaktus nav kļuvusi par pārtikušu valsti, kaut vai pietuvinājusies mūsu dzīves līmenim.
Vakar, 13:43 Atbildēt
VVienkārši
Krievvalodīgajiem arī jāsaprot, ka ar meliem un viltu manipulējot Ušakovs, Ždanoka, Osipovi, Buzajevs, Kuzins, Lindermanis, Girs, Kravcovs, Graudiņš un līdzīgi personāži ir mantkurti, kuri ar savām aktīvām darbībām tikai vairo rusentropiju nevis aizstāv kāda intereses ES vai Latvijā. Viņu visu mērķis ir tracināt latviešus un krievvalodīgos, kurināt naidu un uzturēt savstarpēju spriedzi. Saprot ja nebūs tā naida un tās muļķības, tad tādi paši naida kurinātāji par viņiem nebalsos un nealgos. Krievu valoda nav kāda no ES oficiālajām valodām, Briselē arī vairs nevienam nav šaubu, ka aptuveni 55 600 krievvalodīgo Latvijā ir okupācijas sekas nevis minoritāte.
Vakar, 8:50 Atbildēt
VVitālijs
"vienkarši" - ar saviem izteicieniem par "55.600" okupantu TIEŠI tu mēgini šķelt sabiedrību un siet naidu !!!

Vai tad esoša LR valdība nav maņtkarīga? Miljoni-miljardi uz nez kādiem mērķiem, kuriem nemaz nav labvēlīga rezultāta. Piemēri? Vakcinācijas birojs, OIK, banku glābšana.....

Vajag cīnīties pret VISIEM zagļiem, neviss tikai pret "tiem, kuri nav mūsējie"
Vakar, 9:10 Atbildēt
SSkolnieciņš
Vitālij, tavs runas stils un saturs atgādina Kremļa troļļu gaudošanu. Proti, Tavu komentāru mērķis ir graut sabiedrības uzticību Nacionāliem bruņotajiem spēkiem (NBS) un NATO, kā arī marginālizēt NBS un NATO. Tu uzvedies kā tipisks Kremļa 5. kolonnas pārstāvis, kas sapņo par LPSR atjaunošu un PSRS 2.0. izveidošana. Piedod, bet Taviem sapņiem nav lemts piepildīties. Pa lielam mūsu valsts bagātības ir izzagusi krievu mafija. 90-tajos gados lielās rebes (tezaurs.lv/rebes) taisīja caurkritušie uz Maskavas Kremli orientētie komunisti (komuņagas), vietējie Kangari (okupantu zābaklaižas) un topošie ‘’Vienotās Krievijas‘’ biedri. Partija ‘’Saskaņa’’ jau ļoti ilgi darbojas Latvijas Republikas parlamentā un arī vietējās pašvaldībās, pa šo laiku ‘’Saskaņas’’ deputāti, izmantojot dienesta pilnvaras, lobē Maskavas Kremļa un krievu mafijas intereses. Krievu tiesības ‘’Saskanai’’ ir vienaldzīgas, jo viņi ir putinisti, kas pielūdz Kremļa totalitārismu un asiņaino diktatoru Vladimiru Putinu, kā arī svin Latvijas Republikas atkārtotās okupācijas gadadienu – 9. maiju.
Ar cieņu pret Latvju Dieviem, Skolnieciņš
Vakar, 9:45 Atbildēt
VVitālijs
skolnieciņ, atcceries par "copy-paste" :-) ja gribi runāt - tad izskaies, neviss murmini, ka papagailis.
Vakar, 10:26 Atbildēt
FFakts
Pirms tā saucamās Oktobra revolūcijas, Latvijas krievu kopiena nebija lielāka par 10% un starp vācu, baltiešu un ebreju minoritātēm bija viena no. Lielākā daļa šo krievvalodīgo bija vecticībnieki, kurus patiešām varēja uzskatīt par krievu kopienu pirmskara Latvijā. Viņus nevajadzētu jaukt kopā ar okupācijas laikā iebraukušo PSRS ierēdņu un melnstrādnieku pēcnācējiem. Viņu ir pietiekami daudz gan latviskajās partijās, gan citās iestādēs - tas par cīnīšanos ar...
Vakar, 9:23 Atbildēt
VVitālijs
Fakts, LABS FAKTS par krievvalodīgo skaitu Latvijā. Un? Ko Jūs domājat ar "cīnīšanos ar..."?
Vakar, 11:15 Atbildēt
ccik var saprast
Visa tā ņemšanās var beigties tikai pēc starptautiskas tiesas pret Kremli un okupācijas, kolonizācijas, rusifikācijas postošo seku novākšanas visas bijušajās PSRS - Krievijas kolonijās. Un par to jau no kāda 1988. - 1989. g. 1991.g. atklāti izsakās visi nopietni speciālisti, kas neliekuļo vai nav puskoka lēcēji...
Vakar, 11:12 Atbildēt
AAbet
Kremļa speciāli atstātā krievu pasaule bijušajās PSRS kolonijās, priekš tam ir te atstāta - uzspiesta, lai ar tādām lietām nodarbotos, kas tur ko brīnīties? Tas ir šī kontingenta darbs.
Vakar, 11:25 Atbildēt
MMIKELSONS
Kuriem iedzivotajiem sis Usakova aizstavibas raksts butu jaizlasa?Mums visiem jeb tikai Yanky Go HOME? Nelikumigi vainigais-izmantojis savu varu- ne?
Šodien, 3:08 Atbildēt
SSeniors
Usakovu , izsutit uz KRIEVIJU , LAI DZIVO TUR , UN LAIZA PUTINAM = verki !
Šodien, 13:32 Atbildēt
AAsais
Latviešu tautas aplaupītāju un šāvēju pēctecis(otprisks) plosas.
Vakar, 5:59 Atbildēt
dde Soto
tieshi taa, vinsh man vakar gribeeja nozagt manus jaunos stringus, bet es neljaavos un aizbeegu [ iereec ]
Vakar, 6:02 Atbildēt
hhahaha
Ušakov,tev būs jārunā zeku valodā,ilgi jau tai Briselē neslēpsies,gan tevi dabūs rokā un tad blakus Lembim.
Vakar, 6:27 Atbildēt
AAsais
Pareiz bailīgais nelietis domā, ka ir labi paslēpies.
Vakar, 6:35 Atbildēt
VVitālijs
Nu pienāks tad arī Pūces, Pavļuta, Staķa un Ķirsīša laiki. Ak jā - aizmirsu par "kapteiniem" - Kariņu un Levitu. Tiem tad arī tiesa būs !!!
Tauta jau parāda savu attieksmi, tik viņi mēģina izliekties "neko neredzam/nedzirdam".

Stāķķis ar Ķirsi atnāca Ušakova vietā. UN KO LABU VIŅI IZDARIJA Rīgai?!?! Stabiņus salika? Puķu podus uzlika uz ielam? Telpas par stipri lielāku, nekā vidēja tirgus cena izīrē "pilsētas vajadzībam" no krievijas pilsoņiem???
Naudas izšķerdēšana !!! Priekš kam SĀKUMA VEIDOT Velojoslas un pēc mazāk neka pusgada ATKAL PĀRTAISĪT pa pusmiljoniem ?!?!
Priekš kam Barona ielu veidot par gājēju ielu, ja SKAIDRS VISIEM, KA JĒGAS NEBŪS NEKĀDAS, tik kārtējais HAOSS. UN TAS "Barona ielas" projekts izmaksās VISMAZ 500.000,00 EUR
Vait tad TAS NAV NAUDAS IZŠĶERDĒŠANA ?!?!?!!!
Un par to ir JĀSODA !!!!!

Tikai vājie politiķi domā par izrēķināšanos ar pretiniekiem, jo BAIDĀS, ka godīgajā cīņā ZAUDĒS.
Vakar, 8:00 Atbildēt
SSkolnieciņš
Vitālij, tavs runas stils un saturs atgādina Kremļa troļļu gaudošanu. Proti, Tavu komentāru mērķis ir graut sabiedrības uzticību Nacionāliem bruņotajiem spēkiem (NBS) un NATO, kā arī marginālizēt NBS un NATO. Tu uzvedies kā tipisks Kremļa 5. kolonnas pārstāvis, kas sapņo par LPSR atjaunošu un PSRS 2.0. izveidošana. Piedod, bet Taviem sapņiem nav lemts piepildīties. Pa lielam mūsu valsts bagātības ir izzagusi krievu mafija. 90-tajos gados lielās rebes (tezaurs.lv/rebes) taisīja caurkritušie uz Maskavas Kremli orientētie komunisti (komuņagas), vietējie Kangari (okupantu zābaklaižas) un topošie ‘’Vienotās Krievijas‘’ biedri. Partija ‘’Saskaņa’’ jau ļoti ilgi darbojas Latvijas Republikas parlamentā un arī vietējās pašvaldībās, pa šo laiku ‘’Saskaņas’’ deputāti, izmantojot dienesta pilnvaras, lobē Maskavas Kremļa un krievu mafijas intereses. Krievu tiesības ‘’Saskanai’’ ir vienaldzīgas, jo viņi ir putinisti, kas pielūdz Kremļa totalitārismu un asiņaino diktatoru Vladimiru Putinu, kā arī svin Latvijas Republikas atkārtotās okupācijas gadadienu – 9. maiju.
Ar cieņu pret Latvju Dieviem, Skolnieciņš
Vakar, 9:46 Atbildēt
VVitālijs
skolnieciņ, tev jānomaina niks :-) UZ "Papagailis" !!!
Vakar, 10:27 Atbildēt
SSkolnieciņš
Nevelti partijai ''Saskaņa'' 2014. gadā bija noslēgts draudzības līgums ar diktatora Vladimira Putina partiju ''Vienotā Krievija''. Visi partijas ''Saskaņa'' biedri ir Maskavas Kremļa ietekmes aģenti. Partija ''Saskaņa'' ir prokremliska partija, kas apdraud latviešu tautas ilgtspējīgu attīstību, kā arī partija ‘’Saskaņa’’ apdraud Latvijas Republikas suverenitāti, teritoriālo nedalāmību un ekonomisko labklājību. Kā var balsot par partiju, kas pielūdz totalitārismu un lielkrievu šovinismu? Partija ‘’Saskaņa’’ ir fašistu perēklis, kurā mīt krievnacisti.
Ar cieņu pret demokrātiju, Skolnieciņš
Vakar, 9:46 Atbildēt
HHa
Labāk priecājies. ka esi paglābies Briselē un nesēdi aiz restēm par kaitniecību Latvijai!
Vakar, 6:33 Atbildēt
ppiebilde
Šitais kaķu anusu ostītājs ir viens iemesls, kāpēc par Saskaņu negribas balsot pat pret jenotiem. Maitas gabals, kas uzspieda Rīgai velosipēdus. Īstajā laikā izlīdis - Putins slims, krieviem briest cīņa par varu, valoda ir pēdīgais, kas viņus te interesē.
Vakar, 9:26 Atbildēt
ZZZZ
Utainais mēsls ušaks.
Vakar, 6:41 Atbildēt
dde Soto
man arii vina dibens nepatiik [ iereec ]
Vakar, 6:46 Atbildēt
llabi ir
nu, kirilicu lai ievieš, tas labi,vemšanu vajag izsaukt
Vakar, 6:43 Atbildēt
ppar izglītību
Cieti! Patlaban ir visforšākais laiks Eiroparlamentā ieviest krievu valodu! Visi ir sajūsmā par Zapad 21 un notiekošo Ukrainā, kā arī gāzes cenām! Viņiem piebiedrosies NATO stratēģi, un viss notiks vnk lielieski:)))))))))
Vakar, 7:12 Atbildēt
FFedja
Stulbs krievu ofiņa dēliņš ar napoleoniskiem plāniem.
Vakar, 7:21 Atbildēt
VVitālijs
Fedja, par kuru no LR valdībā esošajiem politiķiem tu runā? Nu nav tak viņi vainīgi, ka PSRS laikos tēvam/mātei, vai arī pašiem vajadzēja sadarboties ar PSRS varu !!!
Vakar, 8:40 Atbildēt
AAndrejs
Ušakovs labākais Rīgas mērs. Tagad tikai pideri. Latvijā jau reāli ir divvalodība. Okupantu valodai blakus vajadzētu dot statusu arī krievu valodai.
Vakar, 7:24 Atbildēt
ppar izglītību
Ja jau reāli ir, tad par ko cīnās Ušakovs? Lai nebūtu?:))
Vakar, 7:33 Atbildēt
SSkolnieciņš
Andrej, es Tev varu teikt tikai vienu. Kangar, atkāpies! Es Tev pavēlu Latvju Dievu vārdā! Kangar, atkāpies!
Vakar, 8:31 Atbildēt
AAndrjuša Solniško
piders ausainis jau arī ir LGBT pideru "tiesību" lobētājs Briselē!
Vakar, 8:54 Atbildēt
PPirktspēja
:) Eiropa esot līdz Urāliem?!?
Vakar, 7:27 Atbildēt
RRolands
Tas sapnis varēja būt piepildījies jau sen. Jau ap 2012 gadu klīda ziņas, ka varētu tikt atvieglota cilvēku kustība virzienā Rietumeiropa(ES)-Krievija -Rietumeiropa(bezvīzu režīms). Viss izmainījās 2014. gadā. Kas notika 2014. gadā? Ukrainai brīvi pievienojoties Eiropai, tā būtu palīdzējusi arī Krievijai ieiet Eiropas apritē. Varēja iztikt bez kara, bet Krievija izvēlējās iespēju par savu ienaidnieku padarīt pašu saukto brāļu tautu- ukraiņus. Laba izvēle!
Vakar, 7:30 Atbildēt
ZZēns
Okupants...je....bučijs
Vakar, 7:31 Atbildēt
eesno
varu iedomāties raksta autora tupumu
Vakar, 7:34 Atbildēt
RRebrending
Skolās visus mācīja vienādi, bet rezultāts protams katram ir atšķirīgs. Tad lūk, nesaprotu šo situāciju : kur tik daudz Lv ir stulbeņi, kas gvelž vienkārši muļķības, vēl vairāk, kas ir tas idiotu bars, kas par šādiem stulbeņiem balso ?
Vakar, 7:53 Atbildēt
BBet par ko sapņo latvietis
Vai par to, ka verēs bezgalīgi bučot dibenu amerikāņiem?
Vakar, 7:55 Atbildēt
JJukums
Ušakovam āža kāja izlīda.
Man ir kauns, ka viņš, it kā, ir deputāts no Latvijas, bet faktiski jau to pašu Krieviju vien pārstāv.
Vakar, 8:11 Atbildēt
SSkolnieciņš
Nevelti partijai ''Saskaņa'' 2014. gadā bija noslēgts draudzības līgums ar diktatora Vladimira Putina partiju ''Vienotā Krievija''. Visi partijas ''Saskaņa'' biedri ir Maskavas Kremļa ietekmes aģenti. Partija ''Saskaņa'' ir prokremliska partija, kas apdraud latviešu tautas ilgtspējīgu attīstību, kā arī partija ‘’Saskaņa’’ apdraud Latvijas Republikas suverenitāti, teritoriālo nedalāmību un ekonomisko labklājību. Kā var balsot par partiju, kas pielūdz totalitārismu un lielkrievu šovinismu? Partija ‘’Saskaņa’’ ir fašistu perēklis, kurā mīt krievnacisti.
Ar cieņu pret demokrātiju, Skolnieciņš
Vakar, 8:41 Atbildēt
VVitālijs
skonieciņ, copy-paste taustiņi iekrituši :-)?!?!!!
Vakar, 9:12 Atbildēt
SSkolnieciņš
Vitālij, Tavu izzināšanu dēvē par rusifikāciju. Krievijas Federācija vel nav izgājusi cauri lustrācijai. Krievijas Federācija nav veikusi Latvijas Republikas deokupāciju, derusifikāciju un dekolonizāciju. Pirmkārt, Latvija ir pilna ar okupantu pieminekļiem. Otrkārt, latviešu valodas apguve izglītības sistēmā ir vāja. Krievu skolas ir jāslēdz ciet. I. Busulim ir jādzied latviski, nevis Krieviski. Piemēram, I. Busulis Eirovīzijā dziedāja krieviski, taču viņš tāpat zaudēja un bija pēdējā vietā. Treškārt, Maskavas Kremlim ir jālikvidē Kremļa 5. kolonna, t.i., jābeidz sponsorēt vietējos ''aktīvistus'' (Kangarus), kas publiskā veidā aplej Latviju ar samazgām un sūdiem. Ir jāaizliedz Pobedas kults. Ir jālikvidē troļļu fermas un Kremļa propagandas mēdiji, kas lauztā latviešu valodā apdirš Latviju.
Svētīgi, Tavs Skolnieciņš
Vakar, 9:47 Atbildēt
VVitālijs
"papagailim-skolnieciņš" - copy-paste nedarbojas :-))) Atbildēju tev jau, iesāktajā dialogā :-)))
Vakar, 10:29 Atbildēt
RRaimonds
Tipisks krievu šovinists!
Vakar, 8:17 Atbildēt
tto Raimonds
Tas jau ir Ušaka vienīgais patvērums, lai zvejotu krievvalodīgo balsis Latvijā nākošajām vēlēšanām
Vakar, 9:24 Atbildēt
hha ha ha
Krievu valoda ir pārāka valoda pār pārējām, vai ne, biedri Ušakov!
Vakar, 8:19 Atbildēt
MMarketing
Nils un ždanis ielīdīs visos caurumos.
Vakar, 8:21 Atbildēt
ssms
Bet referendumā par krievu valodu kā valsts valodu Latvijā vinš taču balsoja PAR, jo balsoja ne par to, par ko bija referendums.
Vakar, 8:22 Atbildēt