Komentāri: Kādi resursi nepieciešami tā dēvētās Lemberga lietas sprieduma analīzei

nnovērojums
Lai nokopētu apsūdzību - tam tiešām lielus resursus nevajag
24.novembris 2021, 9:56 Atbildēt
JJekaterina
Diemžēl tiesu prakse pierāda, ka tas ir vieglākais ceļš, lai nebūtu jāiedziļinās un lieta jāskata pēc būtības. Pat mazās lietās ar 1-2 nelieliem sējumiem, spriedumos sastopami prokuroru sagatavoto apsūdzību copy paste un advokāti ar saviem pierādījumiem un argumentiem netiek ņemti vērā. Vainīgs vai nevainīgs visiem ir vienalga un ļoti daudz dzīves tiek vienkārši sabojātas statistikas dēļ. Tāda, diemžēl, ir šībrīža situācija tiesu sistēmā.
Paldies Lemberga advokātiem, kas uzdrošinās pacelt visu šo vājprātu gaismā!
P.S. noteikti to nesaku par visiem tiesnešiem un tiesnešu kolēģijām. Bet ir ļoti daudz, diemžēl...
Bēdīgi....
28.novembris 2021, 22:33 Atbildēt
ddaži secinājumi
Sūdzēties par ilgumu vai laika trūkumu nav īsti pamata. Lembergs vien pats ar īdzdalībniekiem sastrādājis to, par ko tiesa notiek.
Arī apelācijas sūdzības iesniegšanas obligātumu krimināltiesības neparedz. Atkal jau tā aizstāvības un Lemberga izvēle. Ar varu neviens nespieda.
Bet par apsūdzības pārrakstīšanu spriedumā. Tātad tiesa pieņēmas apsūdzības argumentus. Te kaut kā nepiemin tās epizodes, kur tiesa Lembergu attaisnoja. Kā argumentus tad tur pieņēma? Tur viss kārtībā?
24.novembris 2021, 11:10 Atbildēt
PPionieris Grīnbergs
Jā ,šitā nav vis uz pasūtījumu safabricēta Grīnberga lieta !
24.novembris 2021, 12:14 Atbildēt
KKāda muldēšana
Ja reiz "pētnieki" un tā saucamais "konstitucionālās sūdības iesniedzējs" apgalvo, ka spriedumā ir tikai apsūdzības runa, tad ar to iepazīties bija laiks nevis 20 dienas, bet vismaz 24 mēneši jeb 2 gadi, kad apsūdzība pabeidza debašu runu...
24.novembris 2021, 13:06 Atbildēt
ĀĀzītis
Vai kāds grib pierādīt tiesā to,ka nav āzis,ja par to liecina liecinieki tiesā un tiesa to liecinieku teikto pieņem par patiesību un atļauj viņam ēst tikai āža barību un turēt āzi viņam piemērotā vietā.
24.novembris 2021, 20:16 Atbildēt
JJekaterina
Tieši.... vari zili melns mēģināt pierāsīt, ka neesi āzis, bet ja no apsūdzības puses saka, ka tev ir ragi un aste un tu nes pierādījumus, ka tev viņu nav... prokurora izteiksies - ir ir.... tie ir apvīlēti, mīkstināti balinātājos un vēl daudz dažādas pasakas... un beigās tiesa secinās, ka tu melo, ka tev tiešām ir ragi un jāēs būs balanda..... copy paste apsūdzības tekstam uztaisīt ir daudz vienkāršāk kā iedziļināties būtībā
28.novembris 2021, 22:38 Atbildēt
HHansis
Āzis vai ne āzis,kuru tas krata. Te skaidri redzams kādā haosā darbojas tiesu vara. Vai normālā valstī kaut kas tāds būtu iespējams? Spriedumi kas balstās uz nepierādītiem faktiem liecina vairāk par politisku pasūtījumu nevis par vēlmi noskaidrot patiesību. Ja Lembergs iesniegtu sūdzību Eiropas cilvēktiesību tiesā tad viņu noteikti attaisnotu. Latvijai jau ir nelāga pieredze šai jomā... Taču valdošās kliķes vēlme izrēķināties ar politisku pretinieku liek atkal kāpt uz tā paša grābekļa,a ja nu izdodas... Neizdosies,un kā vienmēr maksās valsts no mūsu kabatām. Naudas taču ir vairāk nekā jebkad agrāk.
26.novembris 2021, 11:36 Atbildēt
HHansis
Vajadzētu atcerēties Ģēģera tiesas procesu par izzagtajiem G-24 līdzekļiem,beigas šim procesam bija vissnotaļ peozaiskas,valsts atvainojās Ģēģerim un izmaksāja kompensāciju,ja nekļūdos ap miljonu latu.
26.novembris 2021, 11:48 Atbildēt
JJekaterina
Es pilnīgi piekrītu....
28.novembris 2021, 22:40 Atbildēt