Komentāri: Vakcinācija pret Covid-19 būs brīvprātīga un valsts apmaksāta

14.12.2020. Inga Paparde
 
PPilniga brivpratiba
Tueši tā ,brīvprātiga ! To mēs zinam ko nozimē brivprātiba , 1940 gadā propesoriņs Kirkensteins brīvprātigi brauca pie Staļina ar lugumrakstu uzņemt Latviju brāligo PSRS tautu saimē . Interesanti ,kas butu noticis ja nebutu šadas brīvprātigas latviešu tautas velmes . Arī tagad ir ļoti svarigi zināt kādas bus sekas tam ja nebūs šadas " kirkenšteiniešu " brīvprātibas ?
14.decembris 2020, 7:01 Atbildēt
KKāir bez vakcīnas mēs jau redzam
600 inficēto un 25 mirušo.
Nu bet tā kā 40 gadigie jau ir pietiekami veci miršanai ,tad viss ir normali
14.decembris 2020, 10:50 Atbildēt
RRemix
Pirms izfott miljonus par vakcīnām pirms vajadzēja noskaidrot cik to vēlēsies.ja jau tā ir brivpratiga..loti aizdomīga tā plānošana un gribēšana vakcinet 60 procentus..Latvijā maz būs to gribetaju..jo muļķu maz..
14.decembris 2020, 7:07 Atbildēt
DDdn
Gribēsi strādāt brīvprātīgi bakstīsi zarazu sev organismā lai tik varētu turpināt vergot.
14.decembris 2020, 10:51 Atbildēt
BBla bla bla
Ko tad bērnibā pret polimielītu potejies ?
Un pret bakām ?

Cik var redzēt ,tad tās vakcīnas tev atstajušas neatgriezeniskas blaknes smadzenēs
14.decembris 2020, 10:52 Atbildēt
DDdn
Redzat negodātais krievu laikā vakcinēja pēc rūpīgām pārbaaudēm un par cilvēku rūpējās- tagadējās veslelības sistēmas ir tendētas tikai uz peļņu un personīgi es neticu tāpat kā zagļiem augstos amatos.. Pat slimnīcas iztirgo par otkatiem kāds te culvēks jūs ko.
14.decembris 2020, 12:53 Atbildēt
PPiepe
Cik viena vakvina maksaa ? Atkal bus paris ljimaki kkur pazudusi
14.decembris 2020, 7:32 Atbildēt
zzaigapuce
grupa apguvusi radošās prasmes, rokdarbus – cimdu, zeķu adīšanu, čību un bērnu cepurīšu tamborēšanu, dekoru, grāmatzīmju gatavošanu, sveču liešanu, ziedu kompozīciju veidošanu, modes un stila padomus. Apgūtas orientēšanās prasmes mežā, ēku sagatavošana ziemas periodam un apkures sezonai. Noorganizēta lekcija "Kā integrēties latviešu sabiedrībā"
14.decembris 2020, 10:47 Atbildēt
iinteresanti
Nu ko, atkal jā salasās t. s. tautas sapulcei un jābļauj, ka atkal slikti.
14.decembris 2020, 7:50 Atbildēt
PPienenīte
Es vispār atbalstu vakcināciju kā tādu, taču šoreiz nevakcinēšos brīvprātīgi, vismaz pagaidām nē. Nav zināms, kādas būs blaknes šai vakcīnai. Tas ir, no informācijas ir tikai ražotāju apgalvojumi, prakse rādīs.
14.decembris 2020, 8:10 Atbildēt
tttt
nu, no blaknēm tu nenomirsi...
14.decembris 2020, 10:02 Atbildēt
KKrievu rulete
Varbut jā ,varbūt nē , varbut paliksi kroplis ,varbūt nē , forši nomierināji !pagaidam nav nevienas vakcinas kura pasargatu no koronas ,ir tikai tadas kuras mazina saslimušajam simptonus tas apmeram ir ka tu nenomirsi pirmā dienā bet varbūt desmitā !
14.decembris 2020, 12:21 Atbildēt
JJautājums
Cik ilgi tā darbosies un cik bieži vajadzēs atkal vakcinēties? Kādas var būt sekas orgānismam pēc ilgāka laika? To neviens neraksta un nav pārbaudījis.
14.decembris 2020, 8:35 Atbildēt
CCovidafēras likvidators
Blaknes dažādas, arī nāve.
14.decembris 2020, 8:45 Atbildēt
iinteresanti
Vakcinēties vajadzēs 2x. Otra pote pēc 28 dienām, ja nemaldos.
14.decembris 2020, 8:59 Atbildēt
VVakcinātors
Jā, ja pirmajā reizē izdzīvosi, tad nākamā jau tevi nobeigs. Sargat savus vecākus un vecvecākus, jo tie pirmie būs kā saldais kumosiņš kovidiotu bendēm!!!
14.decembris 2020, 13:03 Atbildēt
RRama
Esmu vecvecāks bet vakcinesos Jusu muļķibām neticu.
14.decembris 2020, 13:35 Atbildēt
KKocins
Neviena vakcīna eiropā vēl nav pārbaudīta, apstiprināta,bet mēs jau vakcionēsim.Izliekas ka mums vienalga ko,katikai ķeksits ievilkts.Varbūt neizdarīsim spiedienu uz vakcīnas apstiprinātājiem,un atļausim to indi pārbaudīt.
14.decembris 2020, 8:37 Atbildēt
GGarlaicīgi
Pašas diņķeles un šmariņi tad arī varēs vakcinēties.
14.decembris 2020, 8:39 Atbildēt
BBin Vaffele
Tas ir labi,pastaldauņi pec Pfizera vakcinešanas staigas ar paralizetam purnam.
14.decembris 2020, 8:51 Atbildēt
AAudit
Ko nozīmē valsts apmaksāta? Pareizāk būtu teikt, ka par to maksājam ar nodokļiem!
14.decembris 2020, 8:59 Atbildēt
SShadowVoice
300% taisnība.
Valsts ir nabadzīgīga kā baznīcas žurka. Un tādas "valsts naudas" vispār neeksistē.
JEBKAS, ko valsts aparāts apmaksā - tiek maksāts ar MŪSU naudu, ko vairāk, vai mazāk lietderīgi šis valsts apparāts izzog.
14.decembris 2020, 11:37 Atbildēt
IInta
Šajā nolukā jau to appildus sadrukāto naudu EU lieto - prese rukā non-stop. Kā augļotāji izsniedz valstīm - tā jau pārvērsas par reālo, kas būs nākamajām paaudzēm jāatmaksā...
Visu laiku taču nevar ar mīnus procentos aizdot kā patlaban. Bet... pagaidām taču varneši tik vien kā to kampj un daļēji, lai atmaksātu vēl tos, jau pienākušā atmaksas termiņa kredītus ar... Par velti jau siers vien slazdā otrajai pelei.
14.decembris 2020, 14:05 Atbildēt
IIerosinājums
Kurš maksās kompensāciju par blaknēm vai pat novakcinētā nāvi? Cik liela summa? Kurš apmaksās pilnīgu vakcinējamā veselības stāvokļa izmeklēšanu? Ja gadiem par mūsu veselību augšām bija nospļauties, tad tiesām domājat, ka tagad pēkšņi rūp? Tad kāpēc vizīte pie speciālista maksā vairāk kā piecdesmit eiro? Varbūt tāpēc, ka esam valstij tik dārgi?????
14.decembris 2020, 9:09 Atbildēt
TTotālā brivpratiba
Vispirms jsu razotaji nedot nekadu garantiju par efektuvitati ,neuznemas nekadu atbildibu par blaknēm ,tieši tapat ari valdiba un spricētaji ! Nomirsi ,pats vainigs ka Ziemasvētkus neredzēsi !
14.decembris 2020, 9:29 Atbildēt
IInta
UK tā summa un par jebkuru slimību nepareizu ārstēšanu ir 120000 naudiņas...
Bet tur jau maksā uzņēmēji par negadījumiem darba vietā arī un kaut vai visu mūžu, ja kāds iegūst invalidāti - atšķirībā no Latvijas, kur var "atdot galus" darbā un arī nekas...
14.decembris 2020, 14:09 Atbildēt
IInta
Ja tik radiem ir nauda, par ko tiesāties ilgi un dikti, var iztiesāt miljonus kompensācijā pat arī...
14.decembris 2020, 14:10 Atbildēt
ĒĒrzelis
antivaxeriem vienalga nav labi. Tak nevēkšķiet, neviens jūs nespiedīs vakcinēties.
14.decembris 2020, 9:42 Atbildēt
KKo mums nestāsta
Vakcineties varbut nepiespiedīs bet diskriminacija visticamak būs , bus aizliegumi uz darbu ,uz macibām ,uz medicinu uz brivu parvietošanos , varbut uz algas un pensijas izmaksu utt , to netiesi apstiprināja circene un austrumu slimnicas paeglitis
14.decembris 2020, 10:15 Atbildēt
ĒĒrzelis
jā, jā protams, tas ir sorosa un geitsa viltīgais plāns: neizmaksāt algas un pensijas tiem, kuri nevakcinējas.
14.decembris 2020, 12:22 Atbildēt
SSkolnieciņš no svētbirzs
Kopš 2020.gada 13.marta mūsu dzīvēs parādījās ierobežojumi kovid-19 (covid-19) jeb SARS-CoV-2 sērgas dēļ. Daudziem no mums šie ieviestie ierobežojumi var šķist nejēdzīgi, apgrūtinoši, tomēr valdība ieviesa šos ierobežojumus sabiedrības drošības dēļ. Tāpēc ievērosim visus valdības noteiktos ierobežojumus. Ieklausīsimies mediķu rekomendācijās. Veidosim drošu sabiedrību kopā! Pasargāsim gan sevi, gan apkārtējos no inficēšanās ar kovid-19 sērgu. Kroņvīruss (koronavīruss) mēdz būt viltīgs, neļausim šai sērgai mūs apmuļķot ar viltus drošību un mieru! Visās sabiedriskajās vietās valkāsim sejas un deguna aizsegus. Mazgāsim rokas ar ziepēm, lietosim dezinfekcijas līdzekļus. Ieturēsim 2 metru distanci cits no cita. Būsim saprotoši un piesardzīgi! Lai nezaudētu pamatu zem kājām, atcerēsimies sentēvu gudrības, kas ļāvušas mūsu tautai izdzīvot jebkurā krīzē. Atcerēsimies savas pagāniskās saknes. Lūgsim Latvju Dievus! Lūgsim Pērkonu, lai Pērkons padzen kovid-19 sērgu! Lūgsim Dabas Māti, lai Dabas Māte sniedz mums labu veselību un labsajūtu! Lūgsim Laimu, lai Laima sniedz mums finansiālu drošību! Lūgsim Veļu Māti, lai Veļu Māte apžēlojas par kovid-19 sirgstošajiem! Ticēsim labajam, ticēsim Latvju Dieviem!!!
Paldies Latvju Dieviem! Visa slava Latvju Dieviem!
Saticību no sirds vēlot, Skolnieciņš no svētbirzs
©Skolnieciņš 1999-bezgalība :-)
Skolnieciņš® ™Skolnieciņš
Skolnieciņš – Latvju Dievu dēls
#Skolnieciņš #LatvjuDievuSvētība #veselība #saticība #miers #sentēvi #pagāni #LatvjuDievi #svētakmens #svētupe #svētezers #svētavots #svētmežs #svētbirzs #Laima #Pērkons #Māra
14.decembris 2020, 10:04 Atbildēt
TTeika
Par folijas cepurīti aizmirsāt -apriebušies zagļu boti
14.decembris 2020, 12:57 Atbildēt
ZZaķitis zem eglītes
Man liekas ja latvijas un latviešu liktenis izsķirsies tai valstī kur bija velešanas kur tevicis fedja cinas ar bidonu un no šis cīnas rezultāta ar bus atkarija ne tikai latvijas bet cilveces nakotne , tevocis fedja ir uzsacis cinu par cilveces pastāvēsanu un ir uzsacis savu pavaldtnieki potesanu nevis ar supr puper priceriem , bet ūdentiņu pret malāriju atstsjot visus triperus un pricerus eiropas draugiem ,luk kadu sapni es nosapņoju !
14.decembris 2020, 10:26 Atbildēt
bbalsta
Brīvprātīga- tas ir maksas pakalpojumu dominace un līdzekļu atkalatgūšana VM kasē, un ir taču privātais bizness taču arī ir jāatbalsta
14.decembris 2020, 10:42 Atbildēt
ZZiedosim mīļajiem
Tiko lasiju ka viņkele atsakās vakcineties ar tiem brūvejumiem kurus vaksts piedavās pensionariem bez maksas jo vina neveloties launpratigi izmantot so valsts labvelibu ! Šai sakarā ,es , pensionārs attekšos no sev paredžetas bezmaksas potes par labu tev jo tas butu drsusmigi ja tevi uzveiktu korona ,kas tad turpmak miles latviju un vadīs potēšanu !
14.decembris 2020, 11:32 Atbildēt
SShadowVoice
Cilvēkam ir raksturīgi spriest par lietām, kurās viņs pilnīgi neorientējās. Diemžēl - nenobrieduša/neizglītota intelekta pazīme.
Cik no lielajiem vakcīnas noliedzējiem, konspiroloģijas teoriju neofitiem ir kaut iztālēm redzējuši mikroskopu? Nu kaut pēdējos gados?
Toties viņiem IR viedoklis par mikrobioloģiju ;-)
Vakcinācija, kā medicīniskā tehnoloģija, eksistē jau gana sen un mūsu bērni arī ir vakcinēti pret veselu baru slimību. Un? Joprojām dzīvi. Vairumam eksistējošo vakcīnu (ja ne visām) eksistē blaknes un tās mēdz būt arī visnotaļ nopietnas. Tas arī ir fakts.
Tomēr vienlaikus arī tas ir fakts, ka gadījumā ar tām vakcīnām pret Covid"u - nav veikts pietiekami garš izmēģinājumu cikls.
Objektīvi - lai tos mediķus vakcinē un tad redzēsim. Kas vēl, ja ne mediķi, spēs sniegt puslīdz ticamu info par savu pašsajūtu, utt?
Katrā ziņā es būšu pirmajās rindās, kā tikko varēs vakcinēties.
14.decembris 2020, 11:57 Atbildēt
SSoros
Citāts - "varumam vakcīnu ir blaknes un visnotaļ nopietnas" -personīgi man pilnīgi pietiek ar šo teikumu.. Un mediķi arī ir cilvēki baidās par darbu līdz ar to NEVAR izteikt savas domas.
14.decembris 2020, 13:00 Atbildēt
jjā gan
Gribēsiet, lidot, ceļot, vakcinēsities kā mīļie, pat visi noliedzēji pirmie skries.
14.decembris 2020, 13:12 Atbildēt
IInta
14.decembris 2020, 13:56 Atbildēt
iidioten
Būs divas potes. Vispirms iepotēs plecā pirmo šļirces devu, pēc tam būs otrā šļirces deva. Otrā šļirces deva var radīt blaknes. Cilvēks var būt ''saslimdināts'' uz vairākām dienām. Kas izdzīvos, tam paveiksies ...
14.decembris 2020, 22:27 Atbildēt
aamber
tai sarakstā neizlasīju neko par to, kad valdība ar svītu vakcinēsies.
15.decembris 2020, 6:04 Atbildēt
aace
bet vajadzētu būt pirmajiem.
15.decembris 2020, 6:07 Atbildēt