Komentāri: Šogad gripas sezonu prognozē bīstamāku, tāpēc aicina vakcinēties arī pret gripu

01.10.2021. Inga Paparde
 
CCirks
Tad jau varēs arī gripu pases ieviest
1.oktobris, 10:05 Atbildēt
VVārds
Šogad būs gripa tāpēc, ka vakcinētajiem vairs kovid testu netaisa. Vakcinētiem teiks, ka tie slimo ar gripu, bet nevakcinētiem ar tiem pašiem simtmiem teiks, ka ir kovids,
1.oktobris, 10:34 Atbildēt
nno problem
Gripa būs tāpēc, ka zināmas drapītes jādabū šīpļu miesās par katru cenu. Pagājušgad tā vēl nebija, tāpēc gripu atcēla.
1.oktobris, 11:01 Atbildēt
RRolands
Nu starpība ir tik liela, ka jābūt īpaši stulbam, lai nesaskatītu atšķirību! Taisnība, pie mums par gripu tiek uzskatīta jebkura paaugstināta temperatūra, deguna pilēšana, klepošana, kas turpinās nedēļām ilgi. Gripa ir pēkšņa, tu no rīta esi pavisam vesels, bet pēc dažām stundā vairs neesi ne pi...ējs, ne karognesējs!!!
2.oktobris, 6:35 Atbildēt
LLija
Nēē, ar grippu slimos tie ar covid sertifikātiem, jo viņi drīkst pulcēties nekontrolētos baros un bez sejas maskām. Covida vietā viņi aplipinās viens otru ar grippu, tas ir loģiski....Pagāšgad grippas nebija jo pilnīgi visi bija ar maskām sabiedriskās vietās. Covid sertificētie grippas pacienti sāks pārpildīt slimnīcas un tad.....nevakcinētie varēs vākt parakstus , lai grippas slimnieki-covidsertificētie paši apmaksā ārstēšanās izdevumus.... "vicinot koku, pats vari ar to dabūt pa pieri"
2.oktobris, 11:15 Atbildēt
PPunkts
Tieši tāpat domāju. Lai nesanāk,ka visi vakcinetie covidu saķēruši
2.oktobris, 21:00 Atbildēt
AAgate
Nu kad ar fizer ievakcinēja gripu, tad ko brinīties. Ne jau velti klīniskajā covid pētījumā pētīja abus gripas paveidus. Tāpat vien jau tas nenotiek.
1.oktobris, 10:42 Atbildēt
eemigrante
Šogad gripas nebūs. Viņai nav no kurienes uzrasties, jo gripas sezonas šogad nebija ne Āzijā, ne dienvidu puslodē.
Tā kā gripas vakcīnas ir novājināta vīrusa vakcīnas, nebija šīs sezonas vīrusa Āzijā, ko ievākt, kultivēt un vājināt vakcīnu ražošanas procesā. Pat ja kaut kāda lokāla gripa kaut kur uzradīsies, vakcīnas pret to, vsticamāk, būs pilnībā neefektīvas. Vakcinēties jau var, bet, ja par šo vakcīnu jāmaksā, neiesaku, tai nebūs jēgas un efekta. Un arī savakcinētiem jārēķinās, ka var inficēties, ja tomēr gripa uzradīsies, jo gripas vakcīnas visticamāk tai gripai, kas uzradīsies, neatbildīs.
1.oktobris, 10:56 Atbildēt
ddrošība
''Ja cilvēks vēl nav vakcinējies pret Covid-19, tad vakcināciju pret gripu un Covid-19 var veikt vienā un tajā pašā dienā. Tas attiecas gan uz pirmās, gan otrās Covid-19 devas saņemšanu.''
jo lielāks ķīselis, jo ātrāks gals !
1.oktobris, 13:11 Atbildēt
eemigrante
Vakcinācijas rokasgrāmatā joprojām ir teikts, ka personas, kas mazāk nekā 2 nedēļās pirms covid vakcīnas saņēmušas citu vakcīnu, ar covidvakcīnu vakcinēt nedrīkst. Arī citās Eiropas valstīs ir tāds pats noteikums: nekādas citas vakcīnas 2 nedēļas pirms un 2 nedēļas pēc covidvakcīnas. Es vakcinējos mītnes valstī (cita ES valsts, ne LV), man bija jāapliecina, ka 2 nedēļas pirms covid vakcīnas ar neko citu vakcinējusies neesmu un qpņemos 2 nedēļas gan pēc pirmās, gan pēc otrās vakcīnas ne pret ko citu nevakcinēties. Tagad kaut kas pēkšņi mainījies? Nav kur neefektīvās gripas vakcības bāzt?
1.oktobris, 16:11 Atbildēt
RRolands
Vai tā pamācība bija drukāta tualetes papīra ražotnē, ja tik stulbi secinājumi(labi, ka vismaz papīrs mīksts)?
2.oktobris, 16:44 Atbildēt
oolegs golovciks
Un tajaa ,,pretgripas vakciinaa,, iekshaa buus arii faizeri,modernas un dzhonsoni...
1.oktobris, 14:49 Atbildēt
ddomāju
ka drīzak tie hidrogēla nanocipi, tie taču kaut kā jādabon iekšā cilvjos.
1.oktobris, 22:54 Atbildēt
aabcd
Es vakcinējos 2 dienas atpakaļ (otrā deva) , man medmāsa teica, ka mēneša laikā nekādu citu vakcīnu ne pret ko vakcinēt nedrīkst, jo nav imunitātes organismam cīnīties. Pat implantēt zobus neiesaka pēc kovid vakcīnas mēnesi vai pat vairāk. Pēc pirmās devas tā saslimu ar citu sauakstēšanās kaiti, ne kovidu, ka pat otro devu man vakcinēja nevis pēc 3 nedēļām, bet pēc četrām ar pus.Tikai pēc Zavadskas domām var bliezt visu uzreiz.
1.oktobris, 21:00 Atbildēt
RRolands
Atpakaļ gan nevajadzēja vakcinēties, jo tā dara krievi(nazad) un amerikāņi(ago)!
2.oktobris, 16:46 Atbildēt
NNetak
Neticu vairāk nevienai žļurgai špricē un ministriem neticu. Specialistus tēlo. Painteresējaties cik viņiem pildas konti, kamēr tu vakcinējues. Eiropa dod. Indējies tu
1.oktobris, 22:01 Atbildēt
PPislis
Pret triperi labāk būtu vakcinējuši
2.oktobris, 17:28 Atbildēt
HHe He
Šogad būs stypra gripa, stypris triperis un stypra caureja, tāpēc šogad būs arī gripas, tripera, caurejas potes un pases un neviens nekur netiks ielaists, kamēr neuzrādīs visas 4 pases un izziņu no Strenčiem! Alleluja!!!
2.oktobris, 18:46 Atbildēt
IInguna neminska
: DDDDDDD
8.oktobris, 12:56 Atbildēt
īīpaši stulbs
Smejos,tur jābūt ļoti īpaši stulbiem lai pēc visa redzētā cirka vēl ticētu tiem šarlatāniem un ietu vakcinēties.Ja nau prāta ta nau.
2.oktobris, 22:20 Atbildēt
PPirktspēja
Igri Pa (Vatikāna) darbības atspoguļojums. Visas nelaimes nāk no šā 666 okupanta.
2.oktobris, 22:56 Atbildēt
PPirktspēja
Nepat]ik šiem pidariem, ka karaļi sēdēja un mielojas kopā ar tautu pie viena galda...Kā dažkāŗt vēl šobaltdien kartupeļu utt. talkās.
2.oktobris, 22:58 Atbildēt
ooptipesimists
dzīvot vispār ir bīstami
4.oktobris, 10:15 Atbildēt